فصلنامه تخصصی دانش فرآوری خوراک

فصلنامه تخصصی خوراک دام، طیور و آبزیان

1394  |  1395

به کمک پروردگار متعال و با افتخار اعلام می داریم، برای اولین بار در کشور، فصلنامه ای تخصصی در زمینه فراوری خوراک دام، طیور و آبزیان، با نام «دانش فراوری خوراکــ» در بهار سال 1394 به چاپ رسید. این فصلنامه، علاوه بر دارا بودن مقالات و تصاویر مرتبط با صنعت خوراک دام و طیور، حاوی بخش های دیگری از جمله، آشنایی با کارخانه های بزرگ تولید کننده خوراک در کشورهای مختلف، جداول کاربردی، اعلام رویدادهای صنعت خوراک در نقاط مختلف جهان، آگهی های تبلیغاتی مرتبط با صنعت خوراک دام و طیور و غیره می باشد. سعی بر این است، بتوانیم مجموعه ای از اطلاعات علمی و کاربردی صنعت تولید و فراوری خوراک دام و طیور را به صورت فصلنامه در اختیار شرکت ها، کارخانجات مرتبط و تمامی افراد شاغل در این صنعت قرار دهیم.
همچنین به اطلاع می رسانیم، فصلنامه «دانش فراوری خوراک» آمادگی دریافت و چاپ آگهی های تبلیغاتی و همچنین مقالات مرتبط با این صنعت را دارد.

  • معرفی فصلنامه
  • به کمک پروردگار متعال و با افتخار اعلام می داریم، برای اولین بار در کشور، فصلنامه ای تخصصی در زمینه فراوری خوراک دام، طیور و آبزیان، با نام «دانش فراوری خوراکــ» در بهار سال 1394 به چاپ رسید. این فصلنامه، علاوه بر دارا بودن مقالات و تصاویر مرتبط با صنعت خوراک دام و طیور، حاوی بخش های دیگری از جمله، آشنایی با کارخانه های بزرگ تولید کننده خوراک در کشورهای مختلف، جداول کاربردی، اعلام رویدادهای صنعت خوراک در نقاط مختلف جهان، آگهی های تبلیغاتی مرتبط با صنعت خوراک دام و طیور و غیره می باشد. سعی بر این است، بتوانیم مجموعه ای از اطلاعات علمی و کاربردی صنعت تولید و فراوری خوراک دام و طیور را به صورت فصلنامه در اختیار شرکت ها، کارخانجات مرتبط و تمامی افراد شاغل در این صنعت قرار دهیم. همچنین به اطلاع می رسانیم، فصلنامه «دانش فراوری خوراک» آمادگی دریافت و چاپ آگهی های تبلیغاتی و همچنین مقالات مرتبط با این صنعت را دارد.
فصل زمستان فصل پاییز فصل تابستان فصل بهار


صفحه اصلی | سایت های مفید | رویدادهای بین المللی | صندوق پستی کارخانجات
بازدیدکننده حاضر : 10
مجموع بازدیدها : 595841

Copyright © 2017 Khorak Pardaz Co, All Right Reserved.
Design By:
www.RadnikA.com